Search

FISITA Web Congress 2020


Klient: FISITA

VÝZVA

FISITA World Congress každoročně spojuje odborníky z automobilového průmyslu po celém světě. V květnu 2020 se díky pandemii COVID-19 rozhodlo o přesunu plánovaného několikadenního kongresu do roku 2021. Ovšem vývoj v automobilovém průmyslu je dynamický.

Zvážením situace a po společném rozhodnutí s klienty, jsme přišli s řešením. Uspořádat virtuální kongres pro technické odborníky, kteří potřebují prezentovat roční výsledky studií a novinky v oboru. Toto se ukázalo jako jediné možné.

Účastníků
0
Zemí
0
Autorů prezentující jejich studie
0 +

ŘEŠENÍ

Jednodenní virtuální kongres/webinář, který běžel na platformě CISCO WEBEX. Kongres byl pro účastníky zdarma. Tato informace se propagovala pomocí newsletterů i samotného webu akce a dále přes sociální sítě a webové stránky asociace FISITA.

Prezentace byly rozděleny do 5 krátkých bloků a na konci měli účastníci možnost zapojit se do diskuze. Veškerý obsah byl pro ně k dispozici několik měsíců po skončení.

VÝSLEDEK

Kongresu se zúčastnilo 394 účastníků z 30 zemí. Největší zastoupení mělo Německo a Česká republika. Přes 60 autorů prezentovalo své studie a novinky ve svém oboru. I přes zkrácenou formu kongresu, měla akce u účastníků i přednášejících velký ohlas.

  • Akce běžela na platformě CISCO WEBEX 
  • Možnost využít funkce Q&A 
  • Automobilový průmysl