Search

uspořádejte s námi
virtuální nebo hybridní akci

„Zorganizujeme vám odborný kongres, konferenci, webinář nebo výroční zasedání v hybridní či virtuální podobě. „

Při absenci osobních setkání je virtuální meeting nebo konference ideálním řešením, jak udržet publikum ve vzájemném spojení, a i nadále mezi nimi vytvářet osobní i obchodní vazby. Organizace virtuálních akcí není jenom otázkou, na jaké platformě akce poběží, ale důležitou roli zde hraje správně stanovená strategie a kreativita, která vyústí ve virtuální zážitek pro všechny zúčastněné.

Navrhneme vám to nejlepší řešení pro vaši akci. Můžeme vám nabídnout virtuální studio, platformu na míru nebo využití celosvětově známé platformy Webex. Připravíme vám kreativní koncept, jehož součástí budou řečníci, účastníci i další partneři. Virtuální akce je možné organizovat kdykoli a odkudkoli. Nebojte se ponořit do virtuálního světa, získáte tím mnoho nových zkušeností, snížíte finanční náklady a zažijete něco nového.

jaké funkce a služby nabízí naše řešení?

Posuňte svoji virtuální akci na nová maxima

GUARANT nabízí jedinečnou kombinaci technických znalostí a technologického vývoje pro virtuální a hybridní konference. Poskytujeme kompletní procesy a kompetence k zajištění optimálních obchodních prezentací a významného obsahu.

s čím vám můžeme pomoci?

Mají virtuální akce nějaké výhody?

Náklady

Pořádání virtuální akce je levnější. Náklady na účast u klasické konference v sobě zahrnují nejen registraci, ale také náklady spojené s cestováním, ubytováním, dopravou nebo cateringem.

Čas

Fyzické události mohou být nejen finančně nákladné, ale také časově náročné. Virtuální akce jsou naopak časově efektivní. Volný čas, který účastník stráví cestováním na fyzický kongres, nyní může využít k jiným aktivitám.

Pohodlí

Neomezené možnosti jak se připojit z pohodlí a bezpečí vašeho domova nebo kanceláře. To znamená méně stresu, méně únavy a více energie se soustředit na obsah konference.

Časové pásmo a lokace

Krása virtuálních akcí spočívá v tom, že k nim máte přístup odkudkoli na světě a díky efektivnímu plánování se akce může přizpůsobit vašemu časovému pásmu.

Networking

Nabízí se široká škála možností k navázání kontaktů. Při virtuální konferenci získáte možnost online chatu s mnohem více lidmi než při fyzické.

Nezmeškáte žádnou přednášku

Virtuální událost eliminuje problém s tím, že některou přednášku nestihnete. Obsah virtuální konference máte k dispozici i po skončení akce. Nic vám neunikne.

pomozte životnímu prostředí

Fyzické události bohužel zahrnují spoustu plýtvání – velké množství tištěných materiálů, stovky spotřebovaných plastů při cateringu, velká spotřeba vody a energie a v neposledním bodě i zanechání uhlíkové stopy u letecké i pozemní dopravy při přepravě účastníků na místo konání fyzického kongresu.

Kontaktujte nás!