Search

I. Virtuálne sympózium SRR

Klient: Slovenská resuscitačná rada

výzva

Slovenská resuscitačná rada (SRR) je dobrovolným odborným sdružením, která sdružuje odborníky v oblasti neodkladné resuscitace a urgentní medicíny.

V roce 2021 vydala Evropská resuscitační rada (European Resuscitation Counil) nové guideline. Tyto nové postupy ERC vydává jednou za pět let, bylo proto nutné, aby se s nimi odborná veřejnost letos seznámila. Vzhledem k aktuální epidemiologicé situaci se SRR rozhodlo pro virtuální formát akce. Na přípravu měl náš tým 3 měsíce.

Stanovené cíle:

  • Přeložit executive summary do rodného jazyka a seznámit odbornou veřejnost se změnami v jednoduché a stručné podobě a hlavně ve slovenském jazyce
  • Poskytnout poutavý a odborný obsah komunitě lékařů, na kterém se podílí významní odborníci ze SR a ČR
  • Zvolit uživatelsky přátelskou platformu pro virtuální akci

 

+100%

NÁRŮST POČTU REGISTROVANÝCH OPROTI PLÁNU NA FYZICKÝ MEETING

Registrovaných účastníků
0
Řečníků
0
Partnerů
0
Hodin streamu
0

Řešení

Náš projektový tým se jako první krok rozhodl režii přesunout z Prahy do Bratislavy. Díky tomu mohli řečníci vysílat přímo ze studia na Slovensku nebo on-line z pohodlí domova , což pro ně i pro nás bylo pohodlnější.

Pro akci jsme využili platformu od CISCA – Webex, která dokonale reagovala na požadavky sympózia. Prostředí jsme přizpůsobili programu, který jsme rozdělili do 5 bloků s 16 přednáškami a závěrečnou panelovou diskuzí.

V rámci zvýšení interakce byly pro účastníky využity tyto funkce:

  • Q&A (komunikace mezi účastníky a řečníky)
  • Atraktivní prezentace formou živých relací
  • Panelová diskuze

Pozornost jsme věnovali brandingu a marketingu akce. Účastníci byly pravidelně o připravované akci informováni formou newsletterů a příspěvků na sociálních sítích Instagramu a  Facebooku.

Výsledek

I. Virtuálného sympózia se zúčastnilo 263 účastníků, což překonalo původní plán o 100 %. Znamená to, že tento formát přilákal více účastníků, než kolik by mohlo přijet na standartní živou akci.

Video záznamy jsou i po skončení akce poskytnuté účastníkům, a také budou součástí členské zóny pro členy SRR.