Náš příběh

Již od roku 1991 se staráme o úspěch našich klientů při organizování mezinárodních kongresů, konferencí a akcí po celém světě. V roce 2020 jsme rozšířili nabídku služeb o virtuální a hybridní akce. U těchto akcí nabízíme kompletní řešení, organizaci i technologii. Díky virtuálním akcím propojujeme účastníky po celém světě a přinášíme jim nezapomenutelný zážitek z online prostředí. Našim zákazníkům garantujeme vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu. 

Sídlíme v hlavních městech České i Slovenské republiky, Praze a Bratislavě. Česká republika je osmou nejbezpečnější zemí světa (Global Peace Index, 2020) a Praha je dlouhodobě devátou nejlepší kongresovou destinací na světě (ICCA statistiky, 2019), což ji řadí ke světové špičce v oblasti konání kongresů, mimo jiné i díky našim klientům a našim společným úspěchům. Bratislava je rychle se rozvíjející destinací s dobrou dopravní dostupností, moderní vědou a průmyslem. Díky těmto klíčovým faktorům je vhodným místem k setkávání profesionálů z jakýchkoliv oborů.

Kongresy a konference jsou naším povoláním, koníčkem, životní náplní, radostí i starostí. Jsme profesionálové v organizování akcí na míru. Výsledkem je úspěšná akce, která předčí všechna klientova očekávání. S námi se nemusíte bát stanovit cíle jako je posílení značky, zvýšení profesionální reputace či plný sál účastníků. Jsme GUARANT International spol. s r.o., spolehlivý a inovativní organizátor odborných konferencí a kongresů.

Cílem a měřítkem kvality naší práce je spokojenost a úspěch všech našich klientů.