Vyhľadať

ESPA E-MEETING 2020

Klient: The European Society for Paediatric Anaesthesiology (ESPA)

výzva

Každoroční ESPA meeting se měl konat letos na podzim v Portu. Kvůli pandemii COVID-19 jsme byli nuceni ho v klasické podobě zrušit a místo něj jsme za klientem přišli s řešením v podobě virtuální konference. Cílem bylo najít vhodný formát, udržet počet registrovaných účastníků a připravit zajímavou a interaktivní konferenci. Třídenní virtuální konference byla nejrychlejší, nejpohodlnější a nejdostupnější cestou, jak předat nové poznatky všem odborníkům z oboru dětské anesteziologie.

+107%

NÁRŮST POČTU REGISTROVANÝCH OPROTI PLÁNU NA FYZICKÝ MEETING

Přihlášených účastníků
v jednu chvíli
0
Řečníků
0
Připojených účastníků
0
Vyřešených Q&A
0 +

Řešení

Pro konferenci jsme se rozhodli využít naši platformu, na míru vytvořenou pro virtuální akce. Veškerý obsah přednášek jsme ve spolupráci s přednášejícími nahráli předem. Tato varianta poskytuje účastníkům možnost si jednotlivé prezentace pustit i po skončení události. Mohou se tak k odborným materiálům dostat i za několik týdnů a měsíců, což vede ke kontinuálnímu vzdělávání.

Abychom udrželi počet registrovaných účastníků, nastavili jsme marketingovou strategii založenou na mailingové kampani, propagaci události na sociálních sítích, PPC reklamě na webových stránkách odborných společností i propagaci akce na webu asociace ESPA.

Událost jsme rozdělili do tří dnů po dvou hodinových sekcích. Zvolili jsme vysílání v rámci pozdně odpoledních hodin. Tento model vyhovoval jak účastníkům z Evropy, tak těm na Americkém kontinentě.

Akci zajišťoval náš sedmi členný tým složený z projektové manažerky, asistentky, koordinátora výstavy, sponzoringové manažerky, programového koordinátora, technického manažera a registrační koordinátorky.

Výsledek

Spolupráce mezi klientem, účastníky, partnery i námi byla bezproblémová. To vyústilo v online zážitek pro 1 390 účastníků. Celkový nárůst účastníků na virtuální akci byl více než dvojnásobný oproti původnímu počtu registrovaných účastníků na akci v Portu. Největší zájem byl o přednášku na téma Perioperační tromboprofylaxe u dětí, kterou sledovalo 339 účastníků. Virtuální výstava zaznamenala 2 378 interakcí. Obsah bude účastníkům k dispozici ještě následující měsíce.

  • Virtuální výstava se čtyřmi vystavovateli s možností live chatu
  • Zajímavé přednášky, po kterých následovaly Q&A s přednášejícími
  • Vzdělávací sympozium