Search

ESPA CONGRESS 2022

Klient: The European Society for Paediatric Anaesthesiology (ESPA)

výzva

V pořadí již 12. evropský kongres ESPA 2022 (Annual Meeting of the European Society for Paediatric Anaesthesiology) se uskutečnil v Centro de Congressos de Lisboa v portugalském Lisabonu ve dnech 29. září – 1. října 2022. Evropský kongres dětské anesteziologie se koná každý rok a spojuje odborníky z celého světa. Tento rok se akce uskutečnila prezenčně po dvouleté pauze způsobené omezením cestování v důsledku pandemické krize způsobené koronavirem. V roce 2020 a 2021 akce ESPA probíhala pouze virtuálně.

Naší největší výzvou při pořádání této akce bylo po dvou letech zaktivovat komunitu ESPY, aby znovu přijela na kongres prezenčního typu.

Snažili jsme se zatraktivnit odborný program, zapojit osvědčené společenské aktivity a zároveň připravit inovace, které kongres pozvednou.   

503

POČET UŽIVATELŮ
MOBILNÍ APLIKACE

Účastníků
0
Různých zemí
0
Řečníků
0
Prezentovaných abstraktů (posterů)
0

Řešení

Program: V rámci kongresu byl připraven velmi pěkný a inspirativní dvou a půldenní program s praktickými workshopy. Nejnovější vědecké poznatky byly prezentovány v podobě posterových diskusí, a hlavně se spoustou času na neformální interakci a setkávání. Program byl 30. září obohacen charitativním během a gala večeří. V brzkých ranních hodinách proběhl charitativní běh podél nábřeží k Torre de Belém, kterého se zúčastnilo 40 běžců. Společenská akce, která se koná vždy v předvečer posledního kongresového dne proběhla v restauraci Monte Mar s panoramatickým výhledem na řeku Tagus. Věříme, že díky skvělému kulinářskému zážitku a kulturnímu programu si účastníci vytvořili nezapomenutelné vzpomínky.

 

Inovace: V rámci inovací jsme pro účastníky připravili memory video, sestřih zážitků ze všech dnů kongresu. Video se promítalo na closing ceremony, tedy poslední den samotného kongresu ESPA.

V rámci udržitelnosti jsme vytvořili standartní kongresovou šňůrku, která se po kongresu vracela, tudíž lze znovu použít na příští roky kongresu. Celý tým byl oblečen v kongresových tričkách, což se účastníkům akce ESPA moc líbilo. Kongresová trička si účastníci mohli koupit ve stáncích na akci, aby tak mohli vlastnit i své na památku.

Výsledek

Navzdory světové pandemii a dvouleté prezenční pauze, kongres ESPO dopadl výborně. Akce se zúčastnilo 459 odborníků z 50 různých států. Na to, že byl kongres evropský se můžeme pochlubit účastníky z Korei, Kanady nebo také Nového Zélandu a dalších mimoevropských zemí.

Kongres byl dle hodnocení účastníků, řečníků i partnerů velmi úspěšný, především díky bohatému kulturnímu programu.

  • Tvorba memory videa
  • Akce podpořená 7 partnery
  • Charitativní běh