Vyhľadať

E&E Event 2022

Klient: Eurasphalt & Eurobitume (E&E)

VÝZVA

Druhý ročník akce E&E Event 2022, proběhl ve Vídni v moderním a nově zrekonstruovaném hotelu Hilton Vienna Park v centru města. E&E Event propojuje vysoce postavené manažery a profesionály ze světa bitumenu a asfaltu. Akce ve Vídni pokračovala v konceptu, který byl zahájen v roce 2018. Kongres probíhal v hybridním formátu 14. a 15. listopadu 2022. Virtuální část proběhla na platformě gCon.

Naší největší výzvou při pořádání této akce bylo registrování účastníků na poslední chvíli. Dva a půl měsíce před akcí jsme měli pouze 100 registrací. Dalších 200 účastníků se registrovalo poté, nejvíce v říjnu 2022.

250

POČET UŽIVATELŮ
MOBILNÍ APLIKACE

Účastníků
0
Zastoupených zemí
0
Stánků vystavovatelů
0
Sponzorů
0

Řešení

Platforma – pro workshopy jsme použili konferenční platformu gCon. Dále byl nově nasazen online check -in/registrace přes aplikaci TRI. V aplikaci se dalo hlasovat na otázky živě ze sálu. Výsledky se poté ukazovaly na plátno v sále v průběhu hlasování. Aplikaci využilo 250 účastníků akce.

Program – Pro účastníky akce byl připraven dvoudenní program s šesti sekcemi, ve kterých byla definována forma komunikace v odvětví asfaltérského průmyslu. Celý program moderoval Peter Woodward.

Zábava – V rámci společenského programu se účastníci mohli zúčastnit Networkingové večeře v historické budově Kursalon. Součástí večeře byla krátká motivační přednáška od speciálního hosta Marka Beaumonta, který je mimo jiné držitelem Guinnessova rekordu jako nejrychlejší člověk, který objel planetu na kole.

VÝSLEDEK

Kongresu se zúčastnilo 333 odborníků z 40 různých zemí světa. Největší zastoupení měla Evropa v počtu 300 odborníků.

Součástí akce byla rozsáhlá výstava se 17 stánky vystavovatelů. Akci podpořilo 9 firemních a 9 mediálních partnerů.

  • Online check -in/registrace přes aplikaci TRI
  • Networkingová večeře v budově Kursalon
  • Motivační přednáška od speciálního hosta Marka Beaumonta